CR0805-FX-25R5ELF Bourns
  • Part Number: CR0805-FX-25R5ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 25.5 OHM 1% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 27,624
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CR0805-FX-25R5ELF Bourns
    CR0805-FX-25R5ELF Bourns
    CR0805-FX-25R5ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR0805-FX-25R5ELF is described as RES SMD 25.5 OHM 1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    View
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    View
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V