CR0805-FX-2432ELF Bourns
  • Part Number: CR0805-FX-2432ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 24.3K OHM 1% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 15,997
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CR0805-FX-2432ELF Bourns
    CR0805-FX-2432ELF Bourns
    CR0805-FX-2432ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR0805-FX-2432ELF is described as RES SMD 24.3K OHM 1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MNT 4.73"
    View
    Schroff
    CARD GUIDE VME 160MM L RED 10PCS
    Schroff
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 220MM
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK