CR0805-FX-2101ELF Bourns
  • Part Number: CR0805-FX-2101ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 2.1K OHM 1% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 5,359
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CR0805-FX-2101ELF Bourns
    CR0805-FX-2101ELF Bourns
    CR0805-FX-2101ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR0805-FX-2101ELF is described as RES SMD 2.1K OHM 1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    View
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR