CR0805-FX-2050ELF Bourns
  • Part Number: CR0805-FX-2050ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 205 OHM 1% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 28,000
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CR0805-FX-2050ELF Bourns
    CR0805-FX-2050ELF Bourns
    CR0805-FX-2050ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR0805-FX-2050ELF is described as RES SMD 205 OHM 1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM