CR0805-FX-1963ELF Bourns
  • Part Number: CR0805-FX-1963ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 196K OHM 1% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 5,582
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CR0805-FX-1963ELF Bourns
    CR0805-FX-1963ELF Bourns
    CR0805-FX-1963ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR0805-FX-1963ELF is described as RES SMD 196K OHM 1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"