CR0805-FX-1913ELF Bourns
  • Part Number: CR0805-FX-1913ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 191K OHM 1% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 27,716
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CR0805-FX-1913ELF Bourns
    CR0805-FX-1913ELF Bourns
    CR0805-FX-1913ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR0805-FX-1913ELF is described as RES SMD 191K OHM 1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM