CR0805-FX-1910ELF Bourns
  • Part Number: CR0805-FX-1910ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 191 OHM 1% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about CR0805-FX-1910ELF Bourns
    CR0805-FX-1910ELF Bourns
    CR0805-FX-1910ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR0805-FX-1910ELF is described as RES SMD 191 OHM 1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE