CR0805-FX-1133ELF Bourns
  • Part Number: CR0805-FX-1133ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 113K OHM 1% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about CR0805-FX-1133ELF Bourns
    CR0805-FX-1133ELF Bourns
    CR0805-FX-1133ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR0805-FX-1133ELF is described as RES SMD 113K OHM 1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK