CR0805-FX-1071ELF Bourns
  • Part Number: CR0805-FX-1071ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 1.07K OHM 1% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 100
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CR0805-FX-1071ELF Bourns
    CR0805-FX-1071ELF Bourns
    CR0805-FX-1071ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR0805-FX-1071ELF is described as RES SMD 1.07K OHM 1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE