CR0603-JW-823ELF Bourns
  • Part Number: CR0603-JW-823ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 82K OHM 5% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 4,906
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CR0603-JW-823ELF Bourns
    CR0603-JW-823ELF Bourns
    CR0603-JW-823ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR0603-JW-823ELF is described as RES SMD 82K OHM 5% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Soberton
  • Description
    AUDIO MAGNETIC XDCR 4-6V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    AUDIO MAGNETIC XDCR 3-7V TH
    View
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK