CR0603-JW-821ELF Bourns
  • Part Number: CR0603-JW-821ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 820 OHM 5% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 89,678
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CR0603-JW-821ELF Bourns
    CR0603-JW-821ELF Bourns
    CR0603-JW-821ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR0603-JW-821ELF is described as RES SMD 820 OHM 5% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG 12V AUTO USB OUTLET
    View
  • Manufacturer Name
    Dfrobot
  • Description
    BATTERY CHRGR LITHIUM 3.7V 0.50A
    View
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 48V
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 12V
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 1.5 AMP
    Sl Power - Condor -ault Brands
    BATTERY CHG UNIV 6VDC @ 2A
    Sl Power - Condor -ault Brands
    BATTERY CHG UNIV 12VDC @ 600MA
    Energizer
    BATT CHARGER AA/AAA/9V/C/D
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH