CR0603-JW-181GLF Bourns
  • Part Number: CR0603-JW-181GLF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 180 OHM 5% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about CR0603-JW-181GLF Bourns
    CR0603-JW-181GLF Bourns
    CR0603-JW-181GLF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR0603-JW-181GLF is described as RES SMD 180 OHM 5% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A