CR0603-JW-163ELF Bourns
  • Part Number: CR0603-JW-163ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 16K OHM 5% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 19,688
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CR0603-JW-163ELF Bourns
    CR0603-JW-163ELF Bourns
    CR0603-JW-163ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR0603-JW-163ELF is described as RES SMD 16K OHM 5% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    View
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    Schroff
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"