CR0603-JW-135ELF Bourns
  • Part Number: CR0603-JW-135ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 1.3M OHM 5% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about CR0603-JW-135ELF Bourns
    CR0603-JW-135ELF Bourns
    CR0603-JW-135ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR0603-JW-135ELF is described as RES SMD 1.3M OHM 5% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Bourns
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM