CR0603-FX-9533ELF Bourns
  • Part Number: CR0603-FX-9533ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 953K OHM 1% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about CR0603-FX-9533ELF Bourns
    CR0603-FX-9533ELF Bourns
    CR0603-FX-9533ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR0603-FX-9533ELF is described as RES SMD 953K OHM 1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE