CR0603-FX-9092ELF Bourns
  • Part Number: CR0603-FX-9092ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 90.9K OHM 1% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 128,069
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CR0603-FX-9092ELF Bourns
    CR0603-FX-9092ELF Bourns
    CR0603-FX-9092ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR0603-FX-9092ELF is described as RES SMD 90.9K OHM 1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK
    MIC INLINE 1 BUTTON W/RUBBER CBL
    PLUG / SOCKET
    Mallory Sonalert
    CONTROL MANUAL VOLUME
    Mallory Sonalert
    GASKET NEMA 4X FOR 1SC SERIES
    Ftdi
    MOD USB FLASH DRIVE INTERFACE
    Ftdi
    MOD USB FLASH DRIVE INTERFACE
    MOD USB FLASH DRV INTRFACE W/LID
    ACOUSTIC DAMPER YELLOW 4700OHMS
    ACOUSTIC DAMPER 1500 OHMS