CR0603-FX-6800ELF Bourns
  • Part Number: CR0603-FX-6800ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 680 OHM 1% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 122,904
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CR0603-FX-6800ELF Bourns
    CR0603-FX-6800ELF Bourns
    CR0603-FX-6800ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR0603-FX-6800ELF is described as RES SMD 680 OHM 1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM