CR0603-FX-5230ELF Bourns
  • Part Number: CR0603-FX-5230ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 523 OHM 1% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 2,863
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CR0603-FX-5230ELF Bourns
    CR0603-FX-5230ELF Bourns
    CR0603-FX-5230ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR0603-FX-5230ELF is described as RES SMD 523 OHM 1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM