CR0603-FX-4991ELF Bourns
  • Part Number: CR0603-FX-4991ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 4.99K OHM 1% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 118,523
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CR0603-FX-4991ELF Bourns
    CR0603-FX-4991ELF Bourns
    CR0603-FX-4991ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR0603-FX-4991ELF is described as RES SMD 4.99K OHM 1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM