CR0603-FX-4321ELF Bourns
  • Part Number: CR0603-FX-4321ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 4.32K OHM 1% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 202,420
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CR0603-FX-4321ELF Bourns
    CR0603-FX-4321ELF Bourns
    CR0603-FX-4321ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR0603-FX-4321ELF is described as RES SMD 4.32K OHM 1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2