CR0603-FX-39R2GLF Bourns
  • Part Number: CR0603-FX-39R2GLF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 39.2 OHM 1% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about CR0603-FX-39R2GLF Bourns
    CR0603-FX-39R2GLF Bourns
    CR0603-FX-39R2GLF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR0603-FX-39R2GLF is described as RES SMD 39.2 OHM 1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"