CR0603-FX-3923ELF Bourns
  • Part Number: CR0603-FX-3923ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 392K OHM 1% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 30,000
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CR0603-FX-3923ELF Bourns
    CR0603-FX-3923ELF Bourns
    CR0603-FX-3923ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR0603-FX-3923ELF is described as RES SMD 392K OHM 1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Molex
  • Description
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    View
  • Manufacturer Name
    Ixys
  • Description
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    View
    Tripp Lite
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER NOKIA
    Fedco Batteries
    2-BAY DR201 DR203 SMART CHARGER
    Fedco Batteries
    2-BAY DR202I DR202X SMART CHARGE
    Sparkfun Electronics
    TENERGY T4S INTELLIGENT UNIVERSA
    Energizer
    BATT CHRG NIMH 2.8V 500MA W/4-AA