CR0603-FX-3921ELF Bourns
  • Part Number: CR0603-FX-3921ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 3.92K OHM 1% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 73,994
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CR0603-FX-3921ELF Bourns
    CR0603-FX-3921ELF Bourns
    CR0603-FX-3921ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR0603-FX-3921ELF is described as RES SMD 3.92K OHM 1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bopla Enclosures
  • Description
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    View
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM