CR0603-FX-3901ELF Bourns
  • Part Number: CR0603-FX-3901ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 3.9K OHM 1% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 147,288
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CR0603-FX-3901ELF Bourns
    CR0603-FX-3901ELF Bourns
    CR0603-FX-3901ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR0603-FX-3901ELF is described as RES SMD 3.9K OHM 1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM