CR0603-FX-3743ELF Bourns
  • Part Number: CR0603-FX-3743ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 374K OHM 1% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 7,088
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CR0603-FX-3743ELF Bourns
    CR0603-FX-3743ELF Bourns
    CR0603-FX-3743ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR0603-FX-3743ELF is described as RES SMD 374K OHM 1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COVER RETAINING FOR 1029 HOLDER
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CAP SOCKET CIGARETTE RUBBER BK
    View
    Memory Protection Devices
    BATTERY RETAINING STRAP
    Keystone Electronics
    COVER BATTERY RETAINING FOR 108
    COVER BATTERY FOR BC2/3AE HOLDER
    COVR SNAP DRAGON LOCKING
    CAP BATTERY PROTECTIVE BLACK
    BATTERY INSULATOR
    COVER SNAP DRAGON LOCKING
    INSULATOR FOR LARGE C&D BATTERY
    COIN CELL INSULATOR MADE IN USA
    Cui
    SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 102DB