CR0603-FX-3653ELF Bourns
  • Part Number: CR0603-FX-3653ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 365K OHM 1% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 37,251
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CR0603-FX-3653ELF Bourns
    CR0603-FX-3653ELF Bourns
    CR0603-FX-3653ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR0603-FX-3653ELF is described as RES SMD 365K OHM 1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE