CR0603-FX-3242ELF Bourns
  • Part Number: CR0603-FX-3242ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 32.4K OHM 1% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 148,992
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CR0603-FX-3242ELF Bourns
    CR0603-FX-3242ELF Bourns
    CR0603-FX-3242ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR0603-FX-3242ELF is described as RES SMD 32.4K OHM 1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"
    Schroff
    POWER SUPPLY CODING KEY
    LED 3.2 GREEN
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT