CR0603-FX-3092ELF Bourns
  • Part Number: CR0603-FX-3092ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 30.9K OHM 1% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 13,574
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CR0603-FX-3092ELF Bourns
    CR0603-FX-3092ELF Bourns
    CR0603-FX-3092ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR0603-FX-3092ELF is described as RES SMD 30.9K OHM 1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKR 32OHM 200MW TOP PORT 90DB
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    View
    Cui
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 88DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 3W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 91DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 81DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 79DB
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 85DB
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 83DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 84DB