CR0603-FX-3091ELF Bourns
  • Part Number: CR0603-FX-3091ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 3.09K OHM 1% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 8,297
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CR0603-FX-3091ELF Bourns
    CR0603-FX-3091ELF Bourns
    CR0603-FX-3091ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR0603-FX-3091ELF is described as RES SMD 3.09K OHM 1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM