CR0603-FX-3013ELF Bourns
  • Part Number: CR0603-FX-3013ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 301K OHM 1% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 76,462
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CR0603-FX-3013ELF Bourns
    CR0603-FX-3013ELF Bourns
    CR0603-FX-3013ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR0603-FX-3013ELF is described as RES SMD 301K OHM 1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE