CR0603-FX-2943ELF Bourns
  • Part Number: CR0603-FX-2943ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 294K OHM 1% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 20,871
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CR0603-FX-2943ELF Bourns
    CR0603-FX-2943ELF Bourns
    CR0603-FX-2943ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR0603-FX-2943ELF is described as RES SMD 294K OHM 1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Volgen America - Kaga Elect
  • Description
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH