CR0603-FX-2702ELF Bourns
  • Part Number: CR0603-FX-2702ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 27K OHM 1% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 136,106
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CR0603-FX-2702ELF Bourns
    CR0603-FX-2702ELF Bourns
    CR0603-FX-2702ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR0603-FX-2702ELF is described as RES SMD 27K OHM 1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE