CR0603-FX-2400ELF Bourns
  • Part Number: CR0603-FX-2400ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 240 OHM 1% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 144,244
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CR0603-FX-2400ELF Bourns
    CR0603-FX-2400ELF Bourns
    CR0603-FX-2400ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR0603-FX-2400ELF is described as RES SMD 240 OHM 1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE