CR0603-FX-2200ELF Bourns
  • Part Number: CR0603-FX-2200ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 220 OHM 1% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 112,032
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CR0603-FX-2200ELF Bourns
    CR0603-FX-2200ELF Bourns
    CR0603-FX-2200ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR0603-FX-2200ELF is described as RES SMD 220 OHM 1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Enersys
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    View
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A