CR0603-FX-1801ELF Bourns
  • Part Number: CR0603-FX-1801ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 1.8K OHM 1% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 127,822
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CR0603-FX-1801ELF Bourns
    CR0603-FX-1801ELF Bourns
    CR0603-FX-1801ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR0603-FX-1801ELF is described as RES SMD 1.8K OHM 1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM