CR0603-FX-1690ELF Bourns
  • Part Number: CR0603-FX-1690ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 169 OHM 1% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 3,317
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CR0603-FX-1690ELF Bourns
    CR0603-FX-1690ELF Bourns
    CR0603-FX-1690ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR0603-FX-1690ELF is described as RES SMD 169 OHM 1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM