CR0603-FX-1650ELF Bourns
  • Part Number: CR0603-FX-1650ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 165 OHM 1% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 5,370
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CR0603-FX-1650ELF Bourns
    CR0603-FX-1650ELF Bourns
    CR0603-FX-1650ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR0603-FX-1650ELF is described as RES SMD 165 OHM 1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    1/4 TURN FASTENER (GREY) 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    PCB HOLDER KIT 10PCS
    View
    Schroff
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    Vector
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    PCB METAL BRACKET
    Wakefield-vette
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS