CR0603-FX-1623ELF Bourns
  • Part Number: CR0603-FX-1623ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 162K OHM 1% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 23,044
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CR0603-FX-1623ELF Bourns
    CR0603-FX-1623ELF Bourns
    CR0603-FX-1623ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR0603-FX-1623ELF is described as RES SMD 162K OHM 1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM