CR0603-FX-1501ELF Bourns
  • Part Number: CR0603-FX-1501ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 1.5K OHM 1% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 68,425
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CR0603-FX-1501ELF Bourns
    CR0603-FX-1501ELF Bourns
    CR0603-FX-1501ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR0603-FX-1501ELF is described as RES SMD 1.5K OHM 1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM