CR0603-FX-1472ELF Bourns
  • Part Number: CR0603-FX-1472ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 14.7K OHM 1% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 220,875
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CR0603-FX-1472ELF Bourns
    CR0603-FX-1472ELF Bourns
    CR0603-FX-1472ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR0603-FX-1472ELF is described as RES SMD 14.7K OHM 1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT CHRG NIMH 2.8V 500MA W/4-AA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY CHARGER
    View
    Dfrobot
    LITHIUM BATTERY CHARGER
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Tiny Circuits
    BATT CHARGER LITHIUM 500MA
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 500W 24V
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 24V
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V