CR0603-FX-1242ELF Bourns
  • Part Number: CR0603-FX-1242ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 12.4K OHM 1% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 127,530
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CR0603-FX-1242ELF Bourns
    CR0603-FX-1242ELF Bourns
    CR0603-FX-1242ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR0603-FX-1242ELF is described as RES SMD 12.4K OHM 1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    View
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM