CR0603-FX-1240ELF Bourns
  • Part Number: CR0603-FX-1240ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 124 OHM 1% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 89,620
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CR0603-FX-1240ELF Bourns
    CR0603-FX-1240ELF Bourns
    CR0603-FX-1240ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR0603-FX-1240ELF is described as RES SMD 124 OHM 1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE LEFT SPRING PLATE
    View
  • Manufacturer Name
    Amphenol Ltw
  • Description
    BREATHABLE VENT
    View
    Davies Molding
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    Serpac
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"