CR0603-FX-1210ELF Bourns
  • Part Number: CR0603-FX-1210ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 121 OHM 1% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 358,886
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CR0603-FX-1210ELF Bourns
    CR0603-FX-1210ELF Bourns
    CR0603-FX-1210ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR0603-FX-1210ELF is described as RES SMD 121 OHM 1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bel Power Solutions
  • Description
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 500W 24V
    View
  • Manufacturer Name
    Bel Power Solutions
  • Description
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 24V
    View
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 0.8 AMP
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 2 AMP
    Assmann
    UNIVERSAL LAPTOP CAR CHARGER
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 0.8 AMP
    Ixys
    SOLAR PAD BLACK
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V