CR0603-FX-1153ELF Bourns
  • Part Number: CR0603-FX-1153ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 115K OHM 1% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 110,397
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CR0603-FX-1153ELF Bourns
    CR0603-FX-1153ELF Bourns
    CR0603-FX-1153ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR0603-FX-1153ELF is described as RES SMD 115K OHM 1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM