CR0603-FX-1151ELF Bourns
  • Part Number: CR0603-FX-1151ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 1.15K OHM 1% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 25,911
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CR0603-FX-1151ELF Bourns
    CR0603-FX-1151ELF Bourns
    CR0603-FX-1151ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR0603-FX-1151ELF is described as RES SMD 1.15K OHM 1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM