CR0603-FX-1133ELF Bourns
  • Part Number: CR0603-FX-1133ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 113K OHM 1% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 24,039
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CR0603-FX-1133ELF Bourns
    CR0603-FX-1133ELF Bourns
    CR0603-FX-1133ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR0603-FX-1133ELF is described as RES SMD 113K OHM 1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM