CR0603-FX-1131ELF Bourns
  • Part Number: CR0603-FX-1131ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 1.13K OHM 1% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 33,600
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CR0603-FX-1131ELF Bourns
    CR0603-FX-1131ELF Bourns
    CR0603-FX-1131ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR0603-FX-1131ELF is described as RES SMD 1.13K OHM 1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM