CR0603-FX-1070ELF Bourns
  • Part Number: CR0603-FX-1070ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 107 OHM 1% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about CR0603-FX-1070ELF Bourns
    CR0603-FX-1070ELF Bourns
    CR0603-FX-1070ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR0603-FX-1070ELF is described as RES SMD 107 OHM 1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE