CR0603-FX-1051ELF Bourns
  • Part Number: CR0603-FX-1051ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 1.05K OHM 1% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about CR0603-FX-1051ELF Bourns
    CR0603-FX-1051ELF Bourns
    CR0603-FX-1051ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR0603-FX-1051ELF is described as RES SMD 1.05K OHM 1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    CABLE USB 2.0 A-MINI B 1M BLACK