CR0603-FX-1004ELF Bourns
  • Part Number: CR0603-FX-1004ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 1M OHM 1% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 145,650
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CR0603-FX-1004ELF Bourns
    CR0603-FX-1004ELF Bourns
    CR0603-FX-1004ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR0603-FX-1004ELF is described as RES SMD 1M OHM 1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    VERTICAL GUIDE 50MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK